Články

Prejav vo Viedni

  |  19.jún 2019

Prejav vo Viedni dňa 15. júna 2019 na námestí sv. Štefana, Pochod za rodinu.

 

Dámy a páni, milí priatelia,

 

Aké nádeje sme spájali pred 30-timi rokmi s pádom komunizmu. Verili sme na príchod slobody, pád hraníc, slobodnú tlač, zmiznutie vojenského napätia.

Vojenské napätie medzi NATO, USA a Ruskom a Čínou je teraz väčšie než bolo vtedy medzi Východom a Západom. Ideologický tlak je ešte väčší, tentoraz aj na vás.

Komunisti nám vtedy vytýkali, že naša viera nezodpovedá vedeckým poznatkom. Dnešní útočníci na našu vieru sa nestarajú o vedu. Oni chcú nás a najmä naše deti poúčať o sexualite.

Naša odpoveď: ruky preč od našich detí!

Pokračovanie našej odpovede: ak vy na Ringu si neželáte rodiny s deťmi, OK, ale na vaše starobné zabezpečenie si športe sami. V spoločnosti existuje určité percento osamotených ľudí. Do tohto percenta nech štát vyberá dane na starobné zabezpečenie osamotených ľudí, ale všetko naviac nech môžu občania venovať na zvýšenie penzií svojich rodičov a starých rodičov. A vy tam (na Ringu) namiesto s hlúpymi heslami, môžete sa prechádzať po viedenských uliciach s klobúkmi a zbierať peniaze na vaše starobné zabezpečenie. My by sme tiež prispeli do klobúkov. Kto sa celý život staral o deti a rodinu, má mať lepšie starobné zabezpečenie. A predovšetkým tí, ktorí neotravovali spoločnosť hlúpou ideológiou o gender. Nezabúdajte: my sme už nad jednou bláznivou ideológiou (komunizmu) vyhrali a tentoraz budeme opäť víťazmi.

Sem-tam sa predsa niečo podarí. Na Slovensku je manželstvo ako zväzok muža a ženy zakotvený v Ústave. To, čo trvá tisícročia, musíme dnes ústavne chrániť. To je sloboda!

Povedal som: zvíťazíme. Môže to trvať dlhšie, ale my sme vytrvalí. Na budúci rok prídeme opäť sem alebo niekde vo Viedni a všetko zopakujeme. Pretože rodina je pre nás svätá.

Ďakujem Vám.   

 

 

ČLÁNKY
Anketa

Zaujala Vás táto osobná stránka ?